Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Fryzjerstwo Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Patrycja  – kosmetolog, specjalista odnowy psychosomatycznej
Patrycja

kosmetolog, specjalista odnowy psychosomatycznej

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, kierunek turystyka i rekreacja, specjalizacja odnowa psychosomatyczna oraz Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia, kierunek kosmetologia. Dodatkowo posiadam uprawnienia do wykonywania masażu leczniczego, klasycznego. Jestem perfekcjonistką w każdym calu. Ogromną satysfakcję sprawia mi uśmiech zadowolonego klienta. Do każdego problemu podchodzę indywidualnie. Dzięki szerokiemu i wielokierunkowemu wykształceniu które dały mi ukończone dwa kierunki studiów, nabytemu już doświadczeniu w pracy w gabinetach kosmetologicznych, oraz bogatej ofercie gabinetu Yasumi potrafię znaleźć najlepsze rozwiązania dla każdego problemu. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że kocham to co robię.

Emilia – kosmetyczka, wizażystka
Emilia

kosmetyczka, wizażystka

Jestem zwolenniczką zdrowego stylu życia, miłośniczką kosmetologii. Specjalizuję się w laseroterapii oraz w zabiegach na twarz. Z ogromnym zapałem i pasją wykonuję również zabiegi na dłonie i stopy. Stale poszerzam swoje umiejętności i wiedzę. Zadowolenie klienta jest dla mnie priorytetem, każdego traktuję bardzo indywidualnie. Kocham pracę z ludźmi i wierzę, że to co robię sprawia szczęście innym.

Sylwia – makijażystka, stylistka paznokci, stylistka fryzur
Sylwia

makijażystka, stylistka paznokci, stylistka fryzur

Jestem absolwentką Krakowskiej szkoły Wizażu Artystyczna Alternatywa. Uwielbiam wydobywać z każdej kobiety naturalne piękno. Potrafię dopasować makijaż do typu urody oraz okazji uwzględniając przy tym preferencje klientek.Z ogromną przyjemnością dzielę się swoją wiedzą i oranizuję na życzenie klientki warsztaty makijażu.

Z dużą pasją wykonuję również zabiegi na dłonie i stopy - manicure i pedicure. Uważam, że dłonie są wizytówka każdego człowieka, a zwłaszcza kobiety :)

Moim hobby jest fryzjerstwo, a zdolności manualne oraz ponad dwuletnie doświadczenie w salonie fryzjerskim pozwala mi na tworzenie eleganckich upięć, ciekawych warkoczy, oraz fryzur męskich zgodnych z obecnymi trendami.

Alicja – fizjoterapeutka/masażystka
Alicja

fizjoterapeutka/masażystka

Poznajcie Alicję która jest magistrem fizjoterapii, ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz szereg kursów uzupełniających wiedzę związanych z masażem.

W gabinecie indywidualnie dobiera zabiegi odpowiednio do potrzeb każdego z Was. Z pasją podchodzi do wszystkiego co robi, zadowolenie klienta jest dla niej na pierwszym miejscu. Dlatego też można jej zaufać w kwestii pielęgnacji ciała, jak i doborze właściwej terapii w przypadku dolegliwości bólowych.

Partnerzy - strona w budowie Współpraca - strona w budowie