Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Fryzjerstwo Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Patrycja  – kosmetolog, specjalista odnowy psychosomatycznej, masażysta
Patrycja

kosmetolog, specjalista odnowy psychosomatycznej, masażysta

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, kierunek turystyka i rekreacja, specjalizacja odnowa psychosomatyczna oraz Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia, kierunek kosmetologia. Dodatkowo posiadam uprawnienia do wykonywania masażu leczniczego, klasycznego oraz mezoterapii igłowej. Jestem perfekcjonistką w każdym calu. Ogromną satysfakcję sprawia mi uśmiech zadowolonego klienta. Do każdego problemu podchodzę indywidualnie. Dzięki szerokiemu i wielokierunkowemu wykształceniu które dały mi ukończone dwa kierunki studiów, nabytemu już od 2008 roku doświadczeniu w pracy w gabinetach kosmetologicznych i masażu oraz bogatej ofercie gabinetu Yasumi potrafię znaleźć najlepsze rozwiązania dla każdego problemu. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że kocham to co robię.

Emilia – kosmetyczka, linergistka
Emilia

kosmetyczka, linergistka

Specjalistka z wieloletnim doświadczeniem. Linergistka brwi.
Miłośniczka kosmetologii. Oprócz makijażu permanentnego i stylizacji brwi specjalizuje się w laseroterapii oraz w zabiegach pielęgnacyjno-upiększających na twarz. Z ogromnym zapałem wykonuje również zabiegi na dłonie i stopy. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności. Kocha swoją pracę co przekłada się na zadowolenie klienta. Do każdego podchodzi bardzo indywidualnie. Uważa, że swoim zaangażowaniem w pracę sprawia radość innym, a inni będąc zadowolonymi dają szczęście jej.

Ola

kosmetolog, masażystka, stylistka paznokci

Absolwentka kosmetologii na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Pasjonatka kultury dalekiego wschodu, stąd idealnie wpasowuje się w filozofię Yasumi, wykorzystuje wszystko co najlepsze ze wschodnich metod przeciwdziałania starzeniu się skóry i takie metody wdraża w swoją pracę. Stawia na bezinwazyjne metody pobudzające tkanki do regeneracji, cały czas pamięta o zapewnieniu klientowi jak największej dawki relaksu. Pasjonuje się masażami w tym z ogromnym zaangażowaniem wykonuje masaż Kobido.

Zajmuje się także stylizacją paznokci, z przyjemnością wykonuje niepowtarzalne zdobienia malowane ręcznie.

Partnerzy - strona w budowie Współpraca - strona w budowie
Ta strona wykorzystuje pliki "cookies". Pozostając na niej, wyrażasz na to zgodę. Rozumiem