Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Fryzjerstwo
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Patrycja  – kosmetolog, specjalista odnowy psychosomatycznej
Patrycja

kosmetolog, specjalista odnowy psychosomatycznej

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, kierunek turystyka i rekreacja, specjalizacja odnowa psychosomatyczna oraz Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia, kierunek kosmetologia. Dodatkowo posiadam uprawnienia do wykonywania masażu leczniczego, klasycznego. Jestem perfekcjonistką w każdym calu. Ogromną satysfakcję sprawia mi uśmiech zadowolonego klienta. Do każdego problemu podchodzę indywidualnie. Dzięki szerokiemu i wielokierunkowemu wykształceniu które dały mi ukończone dwa kierunki studiów, nabytemu już doświadczeniu w pracy w gabinetach kosmetologicznych, oraz bogatej ofercie gabinetu Yasumi potrafię znaleźć najlepsze rozwiązania dla każdego problemu. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że kocham to co robię.

Emilia – kosmetyczka, wizażystka
Emilia

kosmetyczka, wizażystka

Jestem zwolenniczką zdrowego stylu życia, miłośniczką kosmetologii. Specjalizuję się w laseroterapii oraz w zabiegach na twarz. Z ogromnym zapałem i pasją wykonuję również zabiegi na dłonie i stopy. Stale poszerzam swoje umiejętności i wiedzę. Zadowolenie klienta jest dla mnie priorytetem, każdego traktuję bardzo indywidualnie. Kocham pracę z ludźmi i wierzę, że to co robię sprawia szczęście innym.

Kinga – masażystka
Kinga

masażystka

Z wykształcenia jak i z zamiłowania jestem Technikiem Masażystą. Ukończyłam Policealną Szkołę Masażu Leczniczego w Krakowie, po której uzyskałam uprawnienia do wykonywania masażu leczniczego, klasycznego, sportowego oraz drenażu limfatycznego. Swoją wiedzę z masażu jak i rehabilitacji pogłębiam również na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia studiując fizjoterapie. Masaż od zawsze mnie fascynował dlatego jest dla mnie czymś więcej niż tylko zawodem. Stanowi moją pasje i ciągłą motywacje aby rozwijać swoje umiejętności oraz kwalifikacje.
Do moich specjalności należy masaż leczniczy, relaksacyjny, bańką chińską, gorącymi kamieniami oraz masaż Auyrweda.
Niezwykle dużą satysfakcję czerpię ze świadomości, że mogę poprawiać samopoczucie kilientów oraz przynosić ulgę w ich cierpieniu.

Sylwia – makijażystka, stylistka paznokci, stylistka fryzur
Sylwia

makijażystka, stylistka paznokci, stylistka fryzur

Jestem absolwentką Krakowskiej szkoły Wizażu Artystyczna Alternatywa. Uwielbiam wydobywać z każdej kobiety naturalne piękno. Potrafię dopasować makijaż do typu urody oraz okazji uwzględniając przy tym preferencje klientek.Z ogromną przyjemnością dzielę się swoją wiedzą i oranizuję na życzenie klientki warsztaty makijażu.

Z dużą pasją wykonuję również zabiegi na dłonie i stopy - manicure i pedicure. Uważam, że dłonie są wizytówka każdego człowieka, a zwłaszcza kobiety :)

Moim hobby jest fryzjerstwo, a zdolności manualne oraz ponad dwuletnie doświadczenie w salonie fryzjerskim pozwala mi na tworzenie eleganckich upięć, ciekawych warkoczy, oraz fryzur męskich zgodnych z obecnymi trendami.

Partnerzy - strona w budowie Współpraca - strona w budowie