Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Fryzjerstwo Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Patrycja  – kosmetolog, specjalista odnowy psychosomatycznej
Patrycja

kosmetolog, specjalista odnowy psychosomatycznej

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, kierunek turystyka i rekreacja, specjalizacja odnowa psychosomatyczna oraz Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia, kierunek kosmetologia. Dodatkowo posiadam uprawnienia do wykonywania masażu leczniczego, klasycznego oraz mezoterapii igłowej. Jestem perfekcjonistką w każdym calu. Ogromną satysfakcję sprawia mi uśmiech zadowolonego klienta. Do każdego problemu podchodzę indywidualnie. Dzięki szerokiemu i wielokierunkowemu wykształceniu które dały mi ukończone dwa kierunki studiów, nabytemu już doświadczeniu w pracy w gabinetach kosmetologicznych, oraz bogatej ofercie gabinetu Yasumi potrafię znaleźć najlepsze rozwiązania dla każdego problemu. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że kocham to co robię.

Emilia – kosmetyczka, linergistka
Emilia

kosmetyczka, linergistka

Specjalistka z 6-cioletnim doświadczeniem. Linergistka brwi.
Miłośniczka kosmetologii. Oprócz makijażu permanentnego i stylizacji brwi specjalizuje się w laseroterapii oraz w zabiegach pielęgnacyjno-upiększających na twarz. Z ogromnym zapałem wykonuje również zabiegi na dłonie i stopy. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności. Kocha swoją pracę co przekłada się na zadowolenie klienta. Do każdego podchodzi bardzo indywidualnie. Uważa, że swoim zaangażowaniem w pracę sprawia radość innym, a inni będąc zadowolonymi dają szczęście jej.

Joanna – stylistka paznokci
Joanna

stylistka paznokci

Jest absolwentką Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Jednak to stylizacja paznokci jest jej prawdziwą pasją. Ukończyła liczne kursy z zakresu manicure. Zajmuje się również stylizacją rzes i brwi oraz liftingiem i laminacją. Z ogromną przyjemnością i precyzją wykonuje przeróżne zdobienia.

Monika

kosmetyczka, stylistka rzęs, stylistka paznokci

Wykształcenie zdobyłam w Policelnym Studium Kosmetycznym w Opolu. Dodatkowo ukończyłam szkolenie z przedłużania i zagęszczania rzęs oraz kurs z liftingu i laminacji rzęs. Wykonuję również manicure i pedicure kosmetyczny.
Przez kolejne lata szlifowałam warsztat pracy.  Wykonywałam szeroki zakres zabiegów relasacyjno-upiększających na twarz. Ogromną radość i satysfakcję sprawia mi kiedy po wykonanej usłudze Klient jest uśmiechnięty i zrelaksowany. W swojej pracy dążę do tego, aby cały czas podnosić swoje kwalifikacje zawodowe, ponieważ kosmetyka to moja pasja i życie. W pracy jestem profesjonalistką i dbam o komfort Klienta, aby zawsze był zadowolony z wykonywanych przeze mnie usług.

Sylwia

fizjoterapeutka, masażystka

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytu Jagiellońskiego w Krakowie, magister fizjoterapii z
kilkuletnim doświadczeniem w zakresie zarówno masaży leczniczych, jak i relaksacyjnych.
Swoją wiedzę stale poszerzam o różne kursy z zakresu fizjoterapii, tak aby do każdego klienta podejść
z jak największym profesjonalizmem. W mojej pracy skupiam się na ocenie każdego klienta
całościowo, tak aby dobrać idealną terapię, zabieg lub pielęgnację do jego potrzeb. Największym
sukcesem dla mnie jest, gdy klient wychodzi z gabinetu zadowolony, zrelaksowany i przede
wszystkim bez dolegliwości bólowych, z którymi przyszedł.

W pracy zawodowej zajmuję się wykonywaniem masaży relaksacyjnych, leczniczych, specjalizuję się w masażu Kobido jak i zabiegach na ciało - modelujących i wyszczuplających sylwetkę

Partnerzy - strona w budowie Współpraca - strona w budowie
Ta strona wykorzystuje pliki "cookies". Pozostając na niej, wyrażasz na to zgodę. Rozumiem